CA PALMA - Bc.Andrea Silvestrová

ID: 787529

Hotel Ibis One Central ***

Termín: 24.09. (Ne) - 28.09. (Čt) 2023

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 20 190 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Luxusní město Dubaj, ve Spojených Arabských Emirátech, zaručeně patří mezi místa, která stojí za to vidět. Dubaj leží severu Arabského poloostrova na březích Perského zálivu. Potkává se tu starobylé město s romantickými uličkami vonícími kořením a blýskajícími se zlatem s novým městem s nejmodernější architekturou, výškovými budovami a nepřehlédnutelným luxusem. Luxus uvidíte na každém kroku, naprosto nevídaný a nezapomenutelný. Právem bývá Dubaj označována jako "emirát zlata" nebo také nákupní ráj.


Burj Khalifa, Dubai - nejvyšší budova na světě má celkem 162 pater a výšku 828 metrů.
Pro turisty je největším lákadlem právě nejvýše položená venkovní vyhlídková plošina na světě, která se nachází ve 124. patře ve výšce 452 metrů nad zemí.


Celodenní výlet Abu Dhabí - první zastávka bude v mešitě Sheikh Zayed Grand mosque, jedné z největších a nejkrásnějších mešit na světě. Mešita je schopna pojmout přes 30 000 lidí. Úžasná bílá stavba je celá oblečená v mramoru, na kterém jsou vyobrazeny islámské malby. Dále budeme pokračovat na ostrov YAS s největším krytým RED FERRARI parkem a obchodním centrem YAS MALL, kde si dáme oběd. Zbytek našeho výletu bude zaměřen na projížďku známého Saadiyat Island project, kde se staví muzea LOUVRE a GUGGENHEIM, aby dokončili panorama Abu Dhabi jakožto hlavního kulturního střediska arabského světa. Navštívíme také velký market v Abu Dhabí, pojedeme podél úchvatného Corniche, kolem nádherné kolekce zářících bílých mešit, prosklených kanceláří, aj. Náš výlet zakončíme v Heritage Village, kde je malé muzeum které líčí denní aktivity Arabské komunity před nalezením ropy. Na konci odpoledne vyrazíme přes ostrov YAS zpět do Dubaje.


Dhow cruise - Plavba s večeří na nádherné dřevěné lodi postavené s ohledem na regionální historii a dědictví, ale přitom s komfortem, který byste očekávali u moderní lodi. Prožijte romantický večer pod zářícími hvězdami zatímco pozorujete tančící vodní hladinu osvícenou měsíčním světlem. Užijte si luxusní buffet s místními delikatesami přitom jak proplouváte oblastí Mariny. Oblast Marina a Palm byla ještě před 10 lety pouhou písečnou pláží. Dnes je to velká část Dubaje s úžasnou noční scenérií.


Desert safari s BBQ - Pouštní safari v Dubaji je celosvětově známé pro jeho vtipnou a dobrodružnou stránku. Tato nezapomenutelná cesta v terénním vozidle začíná odpoledne projížďkou skrze Dubajskou poušť. Během osvěžující projížďky po zlatém pouštním písku bude několik zastávek určených k fotografování. Projížďka bude poté pokračovat skrze poušť, kde budete mít možnost spatřit nádherný západ slunce. V nabídce budete mít možnost vyzkoušet projíždění dun, tetování Hennou, sand boarding, setkání s velbloudy a večer si budete moct užít vynikající večeři formou grilu se zábavným programem.
Ubytování
Všechny pokoje v hotelu Ibis One jsou moderně zařízené v neutrálních barvách a mají psací stůl, miniledničku, pokojový trezor, TV s plochou obrazovkou s výběrem mezinárodních programů a vlastní koupelnu se sprchou a fénem.
Stravování
V základní ceně je zahrnuta bufetová snídaně.
Cena zahrnuje
letenku z Prahy do Dubaie a zpět
3x ubytování v hotelu
3x snídani v hotelu
palubní zavazadlo
Cena nezahrnuje
pojištění
místní taxy (splatné na recepci hotelu)
služby delegáta
zavazadlo k odbavení
24.09. (Ne) - 28.09. (Čt) 2023 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-20 190 Kč
Vybrat termín
01.10. (Ne) - 05.10. (Čt) 2023 - 5 dní, 4 noci
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-27 590 Kč
Vybrat termín
08.10. (Ne) - 12.10. (Čt) 2023 - 5 dní, 4 noci
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-24 090 Kč
Vybrat termín
15.10. (Ne) - 19.10. (Čt) 2023 - 5 dní, 4 noci
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-32 690 Kč
Vybrat termín
22.10. (Ne) - 26.10. (Čt) 2023 - 5 dní, 4 noci
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-25 790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

226. z 781 hotelů v Dubaji

Vynikající
692
Velmi dobré
385
Průměrné
149
Špatné
51
Příšerné
64
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Obchodní ředitel
Příjemný pobyt Komfortní ložnice Dobrá restaurace a úklid Teplé přivítání u vchodu a recepce. Obdržel velmi profesionální a užitečný servis od pracovníka recepce / pana HATEMa, který nám dal ruku... celá recenze s možností překladu
592ibrahimz, 05:12 12.02.2020
paní
Velmi pěkný servis a dobrá snídaně! Dobré a příjemné prostředí, mnoho možností pro jídlo, mnoho druhů kávy a pití dobrých místností v blízkosti mnoha míst a cestování kamkoli kam metrem. díky shahzadu celá recenze s možností překladu
M6367AAandreal, 19:04 10.02.2020
Generální ředitel
Velmi dobré prostředí dobré pokoje a krásný výhled z venku pěkná snídaně jídlo a služby dobrá restaurace pohled blízko ke všem turistickým místům busand metro i taxi. dobře se tady. číšník Shahzad... celá recenze s možností překladu
451melikey, 22:06 09.02.2020
Informace o zájezdu
ZeměSpojené arabské emiráty
MístoDubaj
HotelHotel Ibis One Central 3, Dubaj
cena za osobu
Termín24.09.2023 - 28.09.2023
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Slan Tour, s.r.o. IČO: 25118889
Vytvářím objednávku...